azimut - sdružení pro netradiční formy pobytu v přírodě home diskusní forum fotogalerie kontakty
azimut

Najdete nás také na Facebooku ZDE
Partneři
Borovice.cz
Letní dětský tábor Velké Skaliny


ZTRACENÁ EXPEDICE - LETNÍ DOBRODRUŽNÁ AKCE PRO RODINNÉ TÝMY A NÁCTILETÉ

Dobrodružná mise týmů v kombinaci únikové a survivalové akce, kde úspěchu dosáhnou jen silní a stateční.

Je vám 10 a víc a chtěli byste si vyzkoušet svoji šikovnost, kreativitu, fyzickou i psychickou odolnost? Chtěli byste poznat nové kamarády a máte schopnost týmové spolupráce? Jste rodina a děti už nebaví běžné tábory? Nebo parta kamarádů a chtěli byste vědět, jaká je síla vašeho přátelství?

Pak je tábor "ZTRACENÁ EXPEDICE“ – zasazený do krásné přírody jihočeských lesů, skal a rybníků – ta pravá mise plná dobrodružství právě pro vás!


Zobrazit celý článek »
Z POHÁDKY DO POHÁDKY – 2021 - PRINC A VEČERNICE

Z POHÁDKY DO POHÁDKY – 2021

V dalším roce pohádkových táborů se tentokrát přeneseme do legendární filmové POHÁDKY

„PRINC A VEČERNICE“

Společně a princem Velenem, Večernicí a jejími bratry Větrníkem, Měsíčníkem a Slunečníkem budete prožívat tuhle kouzelnou pohádku a pátrat po třech „ztracených“ Velenových sestrách. Procházet zkouškami vytrvalosti, odvahy, síly i charakteru. Bojovat se záludným čarodějem Mrakomorem a snad si také vysloužíte přízeň princezny Večernice a uznání královského dvora. Jindy podobně jako princezna Večernice budete pomáhat svým bratrům a princi Velenovi na jeho krušné cestě. A tak jako obvykle se také každý z vás – ať už dítě, nebo dospělý – občas sám stane nějakou pohádkovou postavou.


Zobrazit celý článek »
VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY LETNÍCH TÁBOROVÝCH POBYTŮ

Stanovují podmínky pro přihlášení, platby, pobyt a odhlášení z tábora.

NA TÁBOR SE PŘIHLASTE ON-LINE

Na horní liště této webové stránky je k přihlášení připraveno tlačítko s fotorafií srubu a  červenou kytkou.   Nezapomeňte v rolovací liště v dolní části formuláře vybrat ten správný tábor :-).

Bankovní údaje: Komerční banka číslo úctu je 5774310267/0100


Zobrazit celý článek »
Aktuální akce

KORÁB na vodě po 30 letech

Ahoj námořníci, pojeďte po létech opět společně zavzpomínat a užít si Pralesy Lužnice se vší parádou, ale dospěláckým nadhledem i dospěláckými možnostmi...


S pohádkou na vodu 2021

Tradiční vodácká akce účastníků táborů Z pohádky do pohádky, jejich přátel a kamarádů...


ZTRACENÁ EXPEDICE – LETNÍ DOBRODRUŽNÁ AKCE PRO NÁCTILETÉ I DOSPĚLÉ

Mise čtyřčlenných týmů v kombinaci únikové a survivalové akce, kde úspěchu dosáhnou jen silní a stateční. Je vám 15 až 51 a chtěli byste si vyzkoušet svoji šikovnost, kreativitu, fyzickou i psychickou odolnost? Chtěli byste poznat nové kamarády a máte schopnost týmové spolupráce? Jste parta kamarádů a chtěli byste vědět, jaká je síla vašeho přátelství? Pak je tábor "ZTRACENÁ EXPEDICE“ – zasazený do krásné přírody jihočeských lesů, skal a rybníků – ta pravá mise plná dobrodružství právě pro vás!

© 2009 - 2021 Azimut Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení