azimut - sdružení pro netradiční formy pobytu v přírodě home diskusní forum fotogalerie kontakty
azimut

Najdete nás také na Facebooku ZDE
Partneři
Borovice.cz
Letní dětský tábor Velké Skaliny


Z pohádky do pohádky 2022 - TŘI BRATŘI

Z POHÁDKY DO POHÁDKY – 2022

Pojďte s námi v dalším roce pohádkových táborů tentokrát do filmové POHÁDKY

„TŘI BRATŘI“

Pojďme se s třemi bratry probíjet lesy za Šípkovou Růženkou, zachraňovat Karkulku či pomáhat Marušce najít 12 měsíčků, nebo jako dívenky Růženka, Karkulka či Maruška zažívat jejich dobrodružství a plnit úkoly těch švarných mládenců.

To všechno vás čeká tento prázdninový týden v našem pohádkovém království.

Termín tábora je: neděle 21. až neděle 28. srpna 2022

Účastníci: rodiče (nebo prarodiče) s dětmi od 4 do 10 let, tedy nejméně 1 zákonný zástupce + 1 a více dětí.
Místo: Roseč u Jindřichova Hradce – na břehu rozměrného rybníka Březina
Ubytování: stany s podsadou, nebo pro menší děti v zálesáckém srubu       Strava: 5x denně

Cena tábora:   *dítě do 6 let 2.500,-Kč         * dítě do 8 let  2.700,- Kč

* dítě do 10 let 3.000,- Kč     * dospělí  3.700,- Kč

Tábor není vhodný pro účastníky ne zcela zdravotně způsobilé (včetně např. poruch pozornosti a řeči), nebo se specifickými stravovacími návyky (vegetariáni, bezlepkové diety atp.)

Zázemí tábora tvoří rozsáhlý zálesácký srub (jídelna, sprchy s teplou vodou, herna, kafé bar).

PROGRAM:
Pro děti i rodiče jsou připraveny hry a soutěže, které mají za cíl pobavit a odreagovat rodiče od práce a jiných povinností, seznámit se s novými lidmi.

☺společné aktivity ☺individuální programy ☺možnost výběru činnosti ☺poznání se navzájem „trochu jinak“ ☺upevnění rodinných vztahů                  

Program je koncipován do jednotlivých denních bloků tak aby se v průběhu dne vystřídaly různě pojaté aktivity: 

1) rodiče hrají společně s dětmi připravenou hru (například hledají diamanty v tajemném lese) 

2) děti hrají hru, ve které rodiče jsou spoluorganizátory (například rodič přestrojený za vodníka, či skřítka je na stanovišti Pohádkové stezky s úkoly) 

3) děti hrají s vedoucími v oddílech připravenou hru organizátory (např. kuličkiáda) a rodiče mají zcela volno, při kterém buď lenoší, nebo se zabaví nějakou společnou rodičovskou aktivitou (volejbal, vyjedou si na lodích, opalují se atp.)

4) děti s rodiči mají zcela volný společný program (využijí nabídky táborových sportovišť a zábav – stolní hry, softball, badminton, výtvarné činnosti, na vodu na kánoi, nebo společně jdou třeba na houby, jedou na výlet...) Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Pohádková stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání...atp.)   Samozřejmě, že všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte.

Mimo to jsou nabídkově některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.

Pohádková dobrodružství provází každodenní malá divadelní představení, která dětem ukáží, jaká dobrodružství je se třemi bratry čekají a také jestli a jak se jim to podařilo.

Na tenhle tábor jezdí široká škála rodičů s dětmi.

Tedy jak ti nejmenší, tak ti starší a nejstarší. Pro každého se zde najde ten správný druh programu. Náš tábor není velkokapacitní monstrum, ale malý tábor pro maximálně 50 účastníků. Pro vaší zdárnou účast přitom není podstatné, jestli jste jen maminka či tatínek s dětmi, nebo celá rodina, či jiní příbuzní.Z pohádky do pohádky 2022.pdf
Aktuální akce

Halloween na ASGRADU - Akce zrušena pro malý zájem účastníků

Akce pro děti s rodiči pro obyvatele obce Roseč a blízkého okolí na ukončení podzimních prázdnin.


S POHÁDKOU NA VODU 2022

Letošní ročník této populární akce S POHÁDKOU NA VODU 2022 se plánuje na termín 22. až 24. července 2022 a to úplně nově na řece Otavě v úseku ze Sušice do Strakonic.

© 2009 - 2022 Azimut Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení