azimut - sdružení pro netradiční formy pobytu v přírodě home fotogalerie kontakty
azimut
» Popis základny
- Jak k nám
- Rezervace - Cena
- Vybavení základny
- Stravování
- Doprava

facebook
Najdete nás také na Facebooku ZDE

rezervace základny asgardPartneři
Borovice.cz
Letní dětský tábor Velké Skaliny


DISPOZICE A POPIS ZÁKLADNY

V přízemí srubu je šatna, jídelna, salonek pro cca 20 osob, kompletně vybavená kuchyň a sklad potravin a sociální zařízení se sprchami s teplou vodou.

V podkroví srubu se z velké galerie vstupuje na balkon v jižním průčelí a do tří ložnic s celkovou kapacitou 56 osob (17, 20, 19). Nocleh je formou turistické ubytovny (palandové postele – molitanové matrace bez lůžkovin, noční stolek).

Dispozice základny (odkaz na obrázek – půdorysy přízemí a podkroví) Viz. Příloha F2


Zobrazit celý článek »
Aktuální akce

Tábor pro rodiče s dětmi - ŠPUNTI U VODY 2024

Vikingové byli úžasní námořníci a na svých lodích s dračí hlavou zvaných podle toho „Drakar“ učinili řadu velkých zeměpisných objevů. Stát se členem takové posádky bylo snem každého Vikingského chlapce i děvčete. Ale jen ti, kteří prokázali své schopnosti, dovednosti v řadě zkoušek a úkolů, ale i týmového ducha, obětavost a kamarádství tak potvrdili svému kmeni a hlavně radě starších, že budou skutečně platnými členy posádky a mohli se nalodit na Drakar plující do mořských dálav.


ASGARD - NABÍDKA PRO POBYTY NA CELOROČNĚ PROVOZOVANÉ ZÁKLADNĚ

Základna "ASGARD" je obrovský zálesácký kanadský srub obehnaný verandou. Leží v atraktivní lokalitě krásné jihočeské přírody a je umístěn zcela o samotě uprostřed lesů, luk a v těsném sousedství rozlehlého rybníka s velkým zalesněným ostrovem. Fota ze základny jsou v naší fotogalerii...

© 2009 - 2024 Azimut Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení